20 Sep 2019 10:50:24

CITY INSURANCE

Comunicat de presă!

by FCSB
Comunicat de presă!>

Având în vedere faptul că site-ul www.prosport.ro a publicat, în seara zilei de joi, un articol care conținea informații eronate cu privire la parteneriatele clubului nostru, FCSB face următoarele precizări:

1. City Insurance este și va rămâne partenerul principal al clubului nostru, în conformitate cu contractul semnat între cele două companii și datorită bunei colaborări pe perioada derulării contractului, în care City Insurance a dovedit corectitudine, responsabilitate și respect față de obligațiile asumate! Tocmai din aceste motive, suntem mândri să amintim că City Insurance este cel mai statornic partener principal al clubului nostru.

2. Facem un apel către www.prosport.ro să îndrepte eroarea făcută, deoarece felul în care acest site a prezentat publicului informațiile aduce atingere imaginii City Insurance și FCSB. De asemenea, le solicităm ca, pe viitor, înainte de a publica informații despre clubul nostru, să verifice exactitatea acestora, în conformitate cu deontologia.

Vă mulțumim!

FCSB Shop

Echipament FCSB
2019 - 2020

Bilete

Bilete online meciuri acasa
2019 - 2020